مهجوریت زدایی از قرآن و مظلومیت زدایی از اهل بیت(ع) را در دستور کار خود قرار دهید

رئیس ستاد اقامه نماز در نشست با طلاب شهرک مهدیه بر لزوم محوریت قرار دادن قرآن و اهل بیت علیهم السلام تاکید کرد و گفت: سعی کنید مهجوریت زدایی را از قرآن و مظلومیت زدایی را از اهل بیت علیهم السلام در دستور کار خود قرار دهید.

وی در ادامه به تشریح ویژگی های یک سخنران پرداخت و گفت: بهترین سخنران سخنرانی است که سخنانش را عوام بفهمند و خواص بپسندند.

حجت الاسلام و المسلمین قرائتی در ادامه بر لزوم ارتباط مستمر طلاب با کلام الله مجید تاکید و خاطر نشان کرد: طلاب بیش از آنکه کتاب مخلوق را بخوانند می بایست با کتاب خالق که دریای بیکران است ارتباط داشته باشند.

ایشان در ادامه نیت طلبگی را عاملی موثر در امور عنوان کرد و افزود: به طلبگی افتخار کنید و نیت خود را از امور دنیوی پاک کنید چراکه نیت خالص برای خداوند است.

استاد قرائتی در ادامه به اجتماع طلاب در شهرک مهدیه اشاره کرد و گفت: طلبه ای که در شهرک مهدیه حاضر است وظیفه اش بیش دیگر طلاب است و می بایست با ارتباط گیری با دیگر طلاب در مباحث دینی تلاش کنند.

وی در پایان با تشریح دروس مفید فایده برای طلاب شهرک مهدیه قم خاطر نشان کرد: آنچه می خوانید مطالب به روز باشد تا مشکلی از فرد یا جامعه را مرتفع سازد و برای عموم قابل ارائه، موثر و مفید باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.