جلسه شورای اداری خراسان رضوی با حضور حجت الاسلام قرائتی برگزار شد

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ظهر امروز حجت الاسلام محسن قرائتی رئیس ستاد اقامه نماز کشور در جلسه شورای اداری استان افزود: اگر حرف‌هایمان را براساس قرآن بزنیم تاثیر زیادی دارد چون از قرآن می‌آید. در خصوص بیانیه گام دوم انقلاب خدمت رهبر رسیدم و گفتم این بیانیه ریشه‌های قرآنی دارد.

وی ادامه داد: ترک فعل هم جرم است. آیات زیادی است که اگر کسی می‌تواند کاری بکند، نکند جرم است. ترک نوشتن، ترک شهادت، ترک پست و غیره از جمله مصادیق ترک فعلی است که در قرآن آماده است.

حجت الاسلام قرائتی تصریح کرد: چه برنامه‌هایی برای جوانان در ایام تابستان داریم؟ من ۴۴ سال در تلویزیون بودم و هرچه می توانستم گفتم. در قرآن آمده که هرکاری می‌توانی حقش را انجام بدهید.

وی گفت: مدیر باید با پرسنل ارتباط داشته باشد. مراجعه کننده بیشتر باشد و هرجا اتاق بزرگتر است باید شلوغ‌تر هم باشد.

رییس ستاد اقامه نماز کشور ادامه داد: گاهی گفتگوی تن به تن تاثیر گذاری‌اش بیشتر از سخنرانی‌های‌ میلیونی است. صحبت‌های امام در گفتگوهای خصوصی را به یاد دارم اما همه سخنرانی‌های جماران در خاطرم نیست. گاهی تلفن یا ملاقات و عیادت خصوصی تاثیر گذارتر است.

حجت الاسلام قرائتی افزود: برای نماز ویژه فرزندان همکارانتان چه کرده‌اید؟ یک مسابقه کتاب خوانی با موضوع نماز برگزار کنید. اگر میخواهید جمعیت به مسجد بیاید باید سخنرانی‌ها کوتاه باشد.

وی از مدیران سوال کرد؛ شما مدیران در مسجد محله چه نقشی دارید؟ باید یک کار نو و جدید انجام دهید. غیر از مدیرکلی و کار رسمی یک کار جدید انجام دهید. برای جوانان محله‌تان خودتان دست به یک کار جدید بزنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.